Vljudno vabljeni na delavnico “GIBAM SE”

začetek v SREDO, 20.03.2024 ob 18:30 uri, v Zdravstvenem domu Ilirska Bistrica (stari del kletni prostori)

Delavnica bo potekala v sklopu 11 vadb in 2 testih. Za vse informacije smo vam na voljo na e-naslovu petra.zrimsek@zdib.si